top of page

Invest Cuffs - Europejski Szczyt Inwestycyjny

Zaktualizowano: 6 kwi

W tym roku, Stowarzyszenie Centrum Wsparcia "Just Do It" miało zaszczyt uczestniczyć w jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń branży inwestycyjnej w Europie - Invest Cuffs.

Miałem przyjemność reprezentować nasze stowarzyszenie na tym ekscytującym spotkaniu, które zgromadziło ekspertów, przedstawicieli kluczowych podmiotów oraz klientów z całej branży inwestycyjnej.


Ivan - Oleksandr Yakymiv

Invest Cuffs, coroczne spotkanie zrzeszające szeroki zakres sektorów rynku inwestycyjnego, stanowi nie tylko doskonałą okazję do nauki i wymiany doświadczeń, ale także platformę do nawiązywania nowych kontaktów i budowania relacji biznesowych.

 

Dlatego też nasze zaangażowanie na tym wydarzeniu miało kluczowe znaczenie dla rozwoju naszego stowarzyszenia oraz poszerzenia naszej sieci partnerskiej.


Nasza obecność na Invest Cuffs umożliwiła nam nie tylko poznanie najnowszych trendów i innowacji w świecie inwestycji, ale także zaprezentowanie naszych własnych inicjatyw oraz projektów. W ramach naszej misji, koncentrującej się na wsparciu inwestorów detalicznych w rozwijaniu kompetencji i umiejętności inwestycyjnych, mieliśmy okazję dzielić się naszym doświadczeniem oraz promować nasze programy szkoleniowe i doradcze.


Jestem dumny z udziału na Invest Cuffs i przekonany, że nasza obecność przyczyniła się do budowy jeszcze silniejszej społeczności inwestycyjnej. Dzięki naszej aktywności na tym wydarzeniu, jesteśmy bardziej zmotywowani niż kiedykolwiek do kontynuowania naszej misji i dalszego rozwoju naszych inicjatyw, aby wspierać inwestorów na każdym etapie ich ścieżki inwestycyjnej.

 

Invest Cuffs nie tylko dostarcza wiedzy i inspiracji, ale również stanowi platformę do współpracy i współtworzenia przyszłości branży inwestycyjnej.

 

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych edycji tego prestiżowego wydarzenia i jestem pewien, że Stowarzyszenie Centrum Wsparcia "Just Do It" będzie aktywnie uczestniczyć w jego kolejnych odsłonach, kontynuując naszą misję wspierania inwestorów w realizacji ich celów inwestycyjnych.


Ivan Oleksandr Yakymiv
Prezes zarządu stowarzyszenia Centrum Wsparcia "Just Do It"
Michał Justyniarski
Ambassador Honorowy

89 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

תגובות

דירוג של 0 מתוך 5 כוכבים
אין עדיין דירוגים

הוספת דירוג
bottom of page