top of page

„Human Rights, Camera, Action!”. Konkurs dla młodzieży z okazji 75. rocznicy powstania Rady Europy

Chcesz wziąć udział w konkursie „Human Rights, Camera, Action!”? Przedstaw swoją wizję praw człowieka w Europie.

Konkurs ma zaangażować młodych ludzi w budowanie Europy opartej na wspólnych wartościach. Uczestnicy powinni przedstawić, jaką rolę pełnią prawa człowieka w ich codziennym życiu, jak postrzegają prawa człowieka lub ich ochronę lub jak widzą przyszłość praw człowieka w Europie.


Praca konkursowa może być zgłoszona w formie fotografii, filmu, zdjęcia lub filmu wygenerowanego przez sztuczną inteligencję.


Zwycięzcy w nagrodę pojadą na wycieczkę do Strasburga, a ich prace zostaną wystawione w siedzibie Rady Europy. Będą również opublikowane na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych Rady.


Harmonogram:

14 maja14 lipca 2024 r.: nadsyłanie zgłoszeń na Instagram Rady Europy,


15 lipcapaździernika 2024 r.: wybór zwycięskich prac i kontakt ze zwycięzcami,


68 listopada 2024 r.: zwycięzcy udadzą się do Strasburga na ogłoszenie końcowych wyników konkursu i prezentację zwycięskich prac w ramach Światowego Forum na rzecz Demokracji.Konkurs został ogłoszony podczas międzynarodowego wydarzenia młodzieżowego zorganizowanego w Strasburgu pt. „Wierność w jutro: dzielenie się i kształtowanie demokracji i praw człowieka wspólnie z młodymi ludźmi”. Jest elementem szerokiej kampanii informacyjnej dotyczącej zwiększenia rozpoznawalności Rady Europy, jako organizacji stojącej na straży fundamentalnych wartości europejskich.Biuro Komunikacji i Promocji
Ministerstwo Sprawiedliwości

21 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page