top of page
Współpracownik ds. zarządzania danymi
Współpracownik ds. zarządzania danymi

Sat, Jul 01

|

Kyrgyzstan

Współpracownik ds. zarządzania danymi

Ogólny Opis tytułu zadania Współpracownik ds. zarządzania danymi Kraj przydziału Kirgistan Przewidywana data rozpoczęcia 01.07.2023 Cel Zrównoważonego Rozwoju 17. Partnerstwo dla celów Kategoria wolontariusz Międzynarodowy Wolontariusz Młodzieży ONZ.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Time & Location

Jul 01, 2023, 12:00 AM

Kyrgyzstan, Kyrgyzstan

Guests

About the event

Biuro Koordynatora Rezydentów ONZ w Kirgistanie.

Wpływu ryzyka związanego z kryzysem. Będzie to narzędzie wczesnego ostrzegania dla UNCT w celu identyfikacji, adresowania i proaktywnego zarządzania ryzykiem na poziomie strategicznym, programowym i operacyjnym.

Wpłynie to na szeroką ofertę ONZ dla kraju. Oczekuje się, że Wolontariusz ONZ zapewni nieprzerwane codzienne działanie CRD poprzez gromadzenie danych i aktualizację odpowiednich informacji i danych.

UNV będzie również wspierać inne inicjatywy w zakresie gromadzenia i analizy danych w biurze (w tym miesięczne analizy, dwumiesięczne raporty graniczne oraz inne inicjatywy w zakresie gromadzenia i analizy danych). adresować i proaktywnie zarządzać ryzykiem na poziomie strategicznym, programowym i operacyjnym. Wpłynie to na szeroką ofertę ONZ dla kraju.

Oczekuje się, że Wolontariusz ONZ zapewni nieprzerwane codzienne działanie CRD poprzez gromadzenie danych i aktualizację odpowiednich informacji i danych. UNV będzie również wspierać inne inicjatywy w zakresie gromadzenia i analizy danych w biurze (w tym miesięczne analizy, dwumiesięczne raporty graniczne oraz inne inicjatywy w zakresie gromadzenia i analizy danych). adresować i proaktywnie zarządzać ryzykiem na poziomie strategicznym, programowym i operacyjnym. Wpłynie to na szeroką ofertę ONZ dla kraju.

Oczekuje się, że Wolontariusz ONZ zapewni nieprzerwane codzienne działanie CRD poprzez gromadzenie danych i aktualizację odpowiednich informacji i danych. UNV będzie również wspierać inne inicjatywy w zakresie gromadzenia i analizy danych w biurze (w tym miesięczne analizy, dwumiesięczne raporty graniczne oraz inne inicjatywy w zakresie gromadzenia i analizy danych).

Opis zadania

Pod bezpośrednim nadzorem Doradcy ds. Pokoju i Rozwoju Wolontariusz ONZ podejmie się następujących zadań: • Regularnie zbiera dane i informacje z mediów głównego nurtu, mediów społecznościowych i analiz eksperckich na temat zdarzeń dotyczących pokoju i bezpieczeństwa dla CRD i innych produktów analitycznych • Wydobywa dane i informacje z dashboardu w celu zaprezentowania go ONZ, partnerom rozwojowym oraz • Bada i proponuje sposoby powiązania dashboardu z ekosystemem różnych narzędzi/tablic generowania, przetwarzania i analizy danych, istotnych dla -sytuacja polityczna, prawa człowieka, pokój i bezpieczeństwo • Przedstawia zalecenia dotyczące ewentualnych zmian i modyfikacji projektu CRD oraz interfejsu, aby był przyjazny dla użytkownika • Wspiera UN RCO w przeprowadzaniu wydarzeń, warsztatów i innych wydarzeń budujących potencjał.

Kryteria kwalifikacji

Wiek

18 - 26

Dodatkowe kryteria kwalifikowalności

To zadanie jest finansowane przez rząd Korei i dlatego obowiązują określone kryteria: - Kandydaci muszą być obywatelami Korei. - Kandydaci muszą mieć od 22 do 29 lat w momencie składania wniosku. UWAGA: Jeśli podczas składania wniosku masz więcej niż 26 lat, system wyświetli powiadomienie, że „zgłoszenie nie spełnia kryteriów kwalifikacyjnych”. Proszę zignorować to powiadomienie. - Kandydaci, którzy już służyli jako wolontariusze ONZ ds. Młodzieży finansowani przez rząd Korei, nie kwalifikują się do składania wniosków (kwalifikują się byli wolontariusze uniwersyteccy ONZ). - Kandydaci mogą aplikować maksymalnie na trzy zadania i wskazać kolejność w polu „Uwagi dodatkowe” podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego.

Tylko Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni. Wyboru dokona Jednostka Przyjmująca ONZ na poziomie kraju przydziału.

Share this event

bottom of page