top of page
Diia w DC
Diia w DC

Tue, May 23

|

513 13th St NW

Diia w DC

Dołącz do administratora USAID Samanthy Power, ukraińskiego wicepremiera i ministra transformacji cyfrowej Mychajło Fiodorowa, ambasador Ukrainy w Stanach Zjednoczonych Oksany Markarovej i redaktor naczelnej nowojorskiego magazynu Kara Swisher oraz gości specjalnych pierwszego w historii Diia

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Time & Location

May 23, 2023, 10:00 AM – 11:30 AM

513 13th St NW, 513 13th St NW, Washington, DC 20004, Stany Zjednoczone

Guests

About the event

Dołącz do administratora USAID Samanthy Power, ukraińskiego wicepremiera i ministra transformacji cyfrowej Mychajło Fiodorowa, ambasador Ukrainy w Stanach Zjednoczonych Oksany Markarovej i redaktor naczelnej nowojorskiego magazynu Kara Swisher oraz gości specjalnych pierwszego w historii Diia w Wydarzenie DC we wtorek, 23 maja o 10:00 ET, na żywo z Warner Theatre w Waszyngtonie

Diia to przełomowa i wielokrotnie nagradzana aplikacja mobilna, która łączy 19 milionów Ukraińców z ponad 120 usługami rządowymi, dziesiątkami dokumentów cyfrowych i wyróżnia Ukrainę jako światowego lidera innowacji w e-administracji.

Od czasu rosyjskiej inwazji na pełną skalę Diia jest wykorzystywana jako krytyczna platforma wspierająca wysiedlonych Ukraińców i świadcząca usługi osobom dotkniętym wojną. Diia , zbudowana we współpracy ze Stanami Zjednoczonymi, jest teraz gotowa do udostępniania krajom na całym świecie — a Diia w Waszyngtonie będzie wyjątkową okazją, aby zobaczyć z pierwszej ręki, jak to ważne narzędzie pomaga zmienić sposób, w jaki ludzie łączą się z rządami.

Wydarzenie to jest organizowane we współpracy między USAID i Ministerstwem Transformacji Cyfrowej Ukrainy i jest możliwe dzięki wsparciu Wielkiej Brytanii, Eurasia Foundation, Visa i Diia.Education / wspierane przez Google.org.

USAID jest wiodącą na świecie międzynarodową agencją rozwoju i katalizatorem napędzającym wyniki w zakresie rozwoju. Praca USAID zwiększa bezpieczeństwo narodowe i dobrobyt gospodarczy Stanów Zjednoczonych, demonstruje amerykańską hojność i promuje drogę do samodzielności i odporności odbiorcy.

Share this event

bottom of page